O konkursie

Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym 11. edycji „Świeć się z Energą”. Czekamy na zgłoszenia zdjęć z całej Polski, które będą oddawać klimat świąt oraz bożonarodzeniową atmosferę domu, ulicy, czy szopki w pełnych kreatywności i pozytywnych emocji kadrach.

W tym roku konkurs fotograficzny rozgrywany jest w jednym etapie. Na zwycięzców, którzy zostaną wyłonieni przez internautów oraz jury pod przewodnictwem Lidii Popiel, czekają wyjątkowe nagrody o łącznej wartości przekraczającej 30 000 zł, w postaci  bonów na zakupy w sklep.energa.pl. Wszystkie nagrody możecie obejrzeć tutaj.

Zasady

Każdy miłośnik fotografii może zgłaszać zdjęcia swojego autorstwa przedstawiające klimat Świąt Bożego Narodzenia i nawiązujące w swojej treści do jednej z pięciu kategorii tematycznej konkursu: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka. Organizatorem konkursu jest Grupa ZPR Media.

Jak zgłosić zdjęcie w Konkursie Fotograficznym?

Kliknij aby dodać zdjęcia do Konkursu Fotograficznego.

W głosowaniu internautów o zwycięstwie zadecyduje liczba głosów. Głosy oddawać można w terminie od 6 grudnia 2019 do 15 stycznia 2020.

Jak głosować w Konkursie Fotograficznym?

 

Selekcja jury

Po zakończeniu głosowania  na stronie konkursowej, przeglądu wszystkich zdjęć dokona kapituła konkursowa pod przewodnictwem ambasadorki Lidii Popiel. Głównym kryterium oceny Jury będzie wartość artystyczna wykonanych fotografii. Jury wybierze 1 laureata I stopnia, 5 laureatów II stopnia (po jednym w każdej kategorii tematycznej) oraz 25 Laureatów III Stopnia (po 5 w każdej kategorii tematycznej).

Regulamin konkursu:

Świeć Się z Energą – regulamin Konkursu Fotograficznego.