O konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym 13. edycji „Świeć się z Energą”. Czekamy na zgłoszenia zdjęć z całej Polski, które będą oddawać klimat świąt oraz bożonarodzeniową atmosferę domu, ulicy czy szopki w pełnych kreatywności i pozytywnych emocji kadrach.

W tym roku konkurs fotograficzny rozgrywany jest w jednym etapie. Na zwycięzców, którzy zostaną wyłonieni przez internautów oraz jury czekają wyjątkowe nagrody o łącznej wartości przekraczającej 30 000 zł. Pulę nagród możecie obejrzeć szczegółowo tutaj.

Zasady

Każdy miłośnik fotografii może zgłaszać zdjęcia swojego autorstwa przedstawiające klimat Świąt Bożego Narodzenia i nawiązujące w swojej treści do jednej z pięciu kategorii tematycznej konkursu: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka. Organizatorem konkursu jest Grupa Polska Press.

Jak zgłosić zdjęcie w Konkursie Fotograficznym?

Kliknij aby dodać zdjęcia do Konkursu Fotograficznego.

W głosowaniu internautów o zwycięstwie zadecyduje liczba głosów. Głosowanie w konkursie fotograficznym rozpocznie się w piątek, 10 grudnia 2021 r. i będzie trwać do wtorku, 25 stycznia 2022 r. do godz. 12:00.

Jak głosować w Konkursie Fotograficznym?

 

Selekcja jury

Po zakończeniu głosowania  na stronie konkursowej, przeglądu wszystkich zdjęć dokona kapituła konkursowa. Głównym kryterium oceny Jury będzie wartość artystyczna wykonanych fotografii. Jury wybierze 1 laureata I stopnia, 5. laureatów II stopnia (po jednym w każdej kategorii tematycznej) oraz 20 Laureatów III Stopnia (po 4. w każdej kategorii tematycznej).

Regulamin konkursu:

Świeć Się z Energą – regulamin Konkursu Fotograficznego.