O konkursie

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Świeć się z Energą”. Czekamy na zgłoszenia zdjęć z całej Polski, które będą oddawać klimat świąt oraz bożonarodzeniową atmosferę domu, ulicy czy szopki w pełnych kreatywności i pozytywnych emocji kadrach.

W tym roku konkurs fotograficzny rozgrywany jest w jednym etapie. Na zwycięzców, którzy zostaną wyłonieni przez internautów oraz jury czekają wyjątkowe nagrody. Pulę nagród możecie obejrzeć szczegółowo tutaj.

Zasady

Każdy miłośnik fotografii może zgłaszać zdjęcia swojego autorstwa przedstawiające klimat Świąt Bożego Narodzenia i nawiązujące w swojej treści do jednej z pięciu kategorii tematycznej konkursu: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka. Organizatorem konkursu jest Grupa Polska Press.

Jak zgłosić zdjęcie w Konkursie Fotograficznym?

Kliknij aby dodać zdjęcia do Konkursu Fotograficznego.

W głosowaniu internautów o zwycięstwie zadecyduje liczba głosów. Głosowanie w konkursie fotograficznym rozpocznie się w piątek, 14 grudnia i będzie trwać do 30 stycznia 2022 r. do godz. 12:00.

Jak głosować w Konkursie Fotograficznym?Selekcja jury

Po zakończeniu głosowania  na stronie konkursowej, przeglądu wszystkich zdjęć dokona kapituła konkursowa. Głównym kryterium oceny Jury będzie wartość artystyczna wykonanych fotografii. Jury wybierze 1 laureata I stopnia oraz 5. laureatów II stopnia (po jednym w każdej kategorii tematycznej).

Regulamin konkursu:

Świeć Się z Energą – regulamin Konkursu Fotograficznego.