Nagrody

Nagroda Główna Jury I Stopnia – Grand Prix:

 

Grand Prix i Głosowanie I Stopnia - 3000

1 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 3 000 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu.


Nagrody Jury II Stopnia – 1. miejsca w każdej kategorii:

Jury II Stopnia - 1000

5 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 1 000 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu.


Nagrody Jury III Stopnia – miejsca 2-5 w każdej kategorii:

Jury III Stopnia - 500

20 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 500 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu.


Nagroda publiczności I stopnia:

Głosowanie I Stopnia - 3000

1 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 3 000 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu dla autora zgłoszenia konkursowego, które w ogólnopolskim finale konkursu fotograficznego zdobędzie najwięcej głosów.


Nagroda publiczności II stopnia:

Głosowanie II Stopnia - 2000

1 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 2 000 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu dla autora zgłoszenia konkursowego, które w ogólnopolskim finale konkursu fotograficznego zdobędzie 2. miejsce w liczbie otrzymanych głosów.


Nagroda publiczności III stopnia:

Głosowanie III Stopnia - 1000

1 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 1 000 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu dla autora zgłoszenia konkursowego, które w ogólnopolskim finale konkursu fotograficznego zdobędzie 3. miejsce w liczbie otrzymanych głosów.


Nagrody publiczności IV stopnia:

Głosowanie IV Stopnia - 300

16 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 300 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu dla autora zgłoszenia konkursowego, które w wojewódzkim etapie konkursu fotograficznego zdobędzie najwięcej głosów.


Nagrody publiczności V stopnia:

Głosowanie V Stopnia - 200

16 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 200 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu dla autora zgłoszenia konkursowego, które w w wojewódzkim etapie konkursu fotograficznego zdobędzie 2. miejsce w liczbie otrzymanych głosów.


Nagrody publiczności V stopnia:

Głosowanie VI Stopnia - 100

16 x karta podarunkowa do sklepu i/lub internetowego sklepu z asortymentem AGD RTV o wartości 100 zł brutto uprawniająca do zakupu produktów z asortymentu sklepu dla autora zgłoszenia konkursowego, które w w wojewódzkim etapie konkursu fotograficznego zdobędzie 3. miejsce w liczbie otrzymanych głosów.