O konkursie

W czasie Świąt Bożego Narodzenia wiele wysiłku poświęcamy na przystrajanie świetlistymi dekoracjami naszych mieszkań, domów, ulic, parków i placów. Robimy to, by zanurzyć się w atmosferze Świąt i w pełni poczuć magię tych szczególnych dni. W inicjowanym przez Energę z Grupy ORLEN plebiscycie od 15. lat wybierane jest najpiękniej świątecznie oświetlone miasto, które zdobywa tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Trwa kolejna edycja plebiscytu „Świeć się z Energą”. Do zabawy włączają się kolejne miejscowości. Wszystkie miasta które awansują do wielkiego finału otrzymają dobroczynne nagrody od Energi. W tym roku łączna pula nagród wynosi 200 000 zł.

Kandydatury miast można zgłaszać do 9 stycznia poprzez dedykowaną stronę. Internetowe głosowanie rozpocznie się 14 grudnia. Pierwszy etap zakończy się 15 stycznia o godz. 12:00 wybraniem mistrzów wojewódzkich. Głosowanie w ogólnopolskim finale Plebiscytu Miast, rozpocznie się 17 stycznia i będzie trwać do 30 stycznia do godz. 12:00.

Zasady

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: regionalny i ogólnopolski. W pierwszym etapie internauci wybiorą 16 najpiękniej oświetlonych miast w każdym województwie. Każdy zwycięzca otrzyma prawo do reprezentowanie swojego województwa w finale oraz energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł.

Jak głosować w Plebiscycie Miast?

W drugiej rundzie internauci wybiorą spośród szesnastu miast to, które ich zdaniem zasługuje na miano „Świetlnej Stolicy Polski”. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci sprzętu AGD oraz nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej.

Znajdź swoje miasto i głosuj.

Regulamin konkursu:

Świeć Się z Energą – regulamin Plebiscytu Miast.